Profesjonalna obsługa załogi w czasie rejsów po Morzu Śródziemnym


Morze Śródziemne kryje przed nami mnóstwo tajemnic, pięknych widoków i niezwykłych możliwości. Nic więc dziwnego, że coraz chętniej decydujemy się na poznawanie tego akwenu z zupełnie innej perspektywy. Rejsy po Morzu Śródziemnym cieszą się ogromną popularnością. Wyjeżdżamy zarówno latem, jak i zimą kiedy to pragniemy chwili odpoczynku od szalejących w Polsce mrozów.1171997(26)


Rejs Morze Śródziemne - jakich standardów oczekujemy.

Przedstawiciele organizatora podkreślają, że odkąd rejsy po morzu śródziemnym stały się tak popularne klienci stawiają przed organizatorami coraz wyższe wymagania dotyczące standardów i jakości obsługi świadczonej przez członków załogi. To, co według https://www.podr ozeirejsy.pl jest dla nas najważniejsze to:

  • wygodne kajuty z dostępem do własnej łazienki, telewizji i innych wygód
  • kompleksowe wyżywienie
  • atrakcje dla dorosłych oraz najmłodszych podróżujących
  • zapewnienie bezpieczeństwa w czasie rejsu po Morzu Śródziemnym
  • polscy piloci, którzy pomogą w pokonaniu bariery językowej
  • zaplecze medyczne.1171997(24)


Rejsy po morzu śródziemnym od zawsze kojarzą się z luksusem, elegancją, klasą i pełnym relaksem. Nic więc dziwnego, że kilka wolnych dni w roku pragniemy spędzić jak najbardziej aktywnie. Czy jednak wiecie, że podczas rejsu po morzu śródziemnym również Wy powinniście dostosować się do pewnych zasad panujących na pokładzie?

1. Bezpieczeństwo - załoga statku zwykle apeluje o nie spożywanie nadmiernej ilości alkoholu oraz nie podchodzenie do burt bez wyraźnej przesłanki.
2. Napiwki - ciekawe jest to, że na pokładzie statków rejsowych po morzu śródziemnym w cenę usługi nie są wliczone napiwki za obsługę załogi. Okazuje się również ich opłacenie jest obowiązkowe choć forma rozliczenia jest różna we wszystkich liniach żeglugowych.
3. Wysoka kultura osobista - podczas rejsu po morzu śródziemnym pasażerów nie obowiązuje zasada "płacę, wymagam" - na pokładzie statku każdy jest traktowany w sposób równy, dlatego też kultura osobista powinna być przestrzegana na najwyższym poziomie.