Modelowanie sylwetki za pomocą  liporadiologii gemini V

 

Pomocne w odzyskaniu upragnionej figury może okazać się modelowanie sylwetki. Kraków ma wielu lekarzy, których wizytówką jest profesjonalizm i długoletnie doświadczenie. Klinika estetyczna scmestetic.pl/ oferuje przy tym wysoką jakość wykonywanych zabiegów.

 

Modelowanie sylwetki pomaga uzyskąć szybciej efekty treningu.11523456(7)

 

Liporadiologia gemini V jako metoda modelowanie sylwetki

Gemini jest urządzeniem niezwykle skutecznym w modelowaniu sylwetki. Prezentuje najnowszą technologię bezinwazyjnego kształtowania sylwetki, - dlatego jest polecana przez specjalistów z Krakowa. Będąc niezwykle pomocnym w modelowaniu sylwetki, redukuje również tkankę tłuszczowa i walczy z cellulitem.

 

15235456(13)

 

Ponadto zapewnia efekty ujędrnienia i poprawy owalu twarzy. Lekarze z klinik z Krakowie, Warszawie i Poznaniu uznają, iż osiągnięcie tak wysokiej skuteczności zabiegów zawdzięcza się połączeniu najnowszych technologii. Zabieg modelowania sylwetki przynosi efekty natychmiastowo. Pacjentki klinik w Krakowie zauważają wyraźny efekt redukcji cellulitu oraz zmniejszenie lokalnej otyłości. Ponadto obserwują poprawę wyglądu skóry, która staje się znacznie bardziej gładka i równa. EDYCJA OK